DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

Dviračių miestelius dažniausiai užsisako: mokyklos, vaikų darželiai, miestų ir rajonų savivaldybės, policijos padaliniai, fondai ir kelių eismo centrai.

Produktą galima užsisakyti, užpildžius ir išsiuntus formą, kurią rasite interneto svetainės skiltyje „UŽSISAKYTI“. Produktą taip pat galima užsisakyti el. paštu arba telefonu – aptarnavimas lenkų, anglų, vokiečių, čekų ir slovakų kalbomis.


Užsisakant el. paštu, reikia nurodyti:


– Visus užsakovo duomenis
– Sąskaitai faktūrai išrašyti reikalingus duomenis
– Adresą, kuriuo turi būti pristatytas produktas
– Užsakovo el. pašto adresą ir telefono numerį
– Užsakyto produkto pavadinimą ir, jei yra, simbolį

Pardavėjas patvirtins užsakymo priėmimą, siųsdamas pasirašytą formą užsakovo el. pašto adresu.

Užsakymo vykdymo laikas yra nuo 7 iki 35 darbo dienų.

Pagal dabartinę akciją – pristatymas yra NEMOKAMAS.

Apmokėjimas atliekamas banko pavedimu užsakymo metu pagal išrašytą ir el. paštu gautą proforma sąskaitą-faktūrą. Galutinė sąskaita-faktūra bus išsiųsta el. paštu, apmokėjus proforma sąskaitą-faktūrą. Išimtiniais atvejais leidžiamas kitas apmokėjimo būdas – tokiu atveju prašome atsiųsti savo pasiūlymą el. paštu.

Dviračių miestelį mokykloms, priklausomai nuo dydžio, du žmonės surenka per 30-90 minučių. Dažnai mokyklose miestelį surenka patys mokiniai, kuriems tai užtrunka keliasdešimt minučių. Atskiros miestelio dalys nėra sunkios – jas taip pat gali surinkti vienas žmogus.
Miestelio surinkimui nereikalingas joks mokymas – surenkamas pagal pridėtą instrukciją. Šviesoforų prijungimas taip pat labai paprastas ir intuityvus – pagal pateiktą instrukciją.
Iš miestelio elementų, priklausomai nuo poreikių, galima surinkti ir kitą, skirtingo dydžio projektą.

Taip, miestelis yra saugus naudoti ir turi CE saugos ženklą. Tačiau, kaip ir įprastame kelyje, dalyviai ant galvos turėtų dėvėti šalmus ir važiuoti atsargiai.

Šviesoforų prijungimas yra labai paprastas ir intuityvus – interneto svetainėje rasite išsamią instrukciją.

Dviračių miestelį galima surinkti patalpų viduje ir išorėje, praktiškai ant kiekvieno lygaus paviršiaus (gimnastikos salės, sporto aikštelės, stovėjimo aikštelės, aikštės)

Lietus neturi įtakos miestelio veikimui. Vis dėlto nerekomenduojama važiuoti lyjant ar esant stipriam vėjui. Esant stipriam vėjui rekomenduojama sulankstyti ženklus ir šviesoforus.

Šviesoforuose įrengti visiškai saugūs geliniai akumuliatoriai, kurių įtampa 12V. Akumuliatoriai įkraunami naudojant standartinį įkroviklį, įjungtą į įprastą elektros lizdą. Šviesoforas visiškai įkraunamas apie 10 valandų. Įkrautas šviesoforas gali dirbti iki 20 valandų.

Miestelis surenkamas pagal pateiktą projektą. Interneto svetainėje rasite šviesoforų instrukciją norima kalba (šiuo metu 16 kalbų).

Miestelis klientui pristatomas automobiliu (dažniausiai mikroautobusu). Jis supakuotas ant padėklo. Iškrovimas trunka nuo kelių iki keliolikos minučių. Padėklą galima atidaryti ir atskiras dalis perkelti į galutinę saugojimo vietą. Surinktas miestelis užima iki 2 m2 ploto.

Taip, tą patį miestelį galima naudoti skirtingose vietose ir per įvairius renginius patalpų viduje ir išorėje.

Žinoma, miestelis gali būti ir dažnai naudojamas išlaikant egzaminą vairavimo dviračiu teisėms įgyti.

Miestelio elementai labai retai sugenda. Iki šiol buvo parduota daugiau nei 1000 miestelių ir per šį laiką buvo pranešta apie kelis gedimus, susijusius su šviesoforais, kurie buvo nedelsiant pašalinti arba pakeisti. Visi miestelio elementai labai patvarūs ir tarnauja nepriekaištingai. Visam produktui suteikiama gamintojo garantija ir užtikrinamos visos atsarginės dalys.

Produktai atitinka visus reikalavimus, numatytus bendros gaminių saugos direktyvoje.
Mini kelio ženklai pagaminti iš plastiko ir PVC. Mini kelio ženklų pagrindai yra plastikiniai arba metaliniai.
Šviesoforai pagaminti iš metalo ir plastiko. Jie turi LED šviesos šaltinius.
Kilimėliai pagaminti iš gumos.

Close Menu